Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński jednak bez mandatu?

Utworzony przez Mac, 26 maja 2014 r. o 10:56
PO potraktowało wyborców jak debili. Zrzucili spadochroniarza i oczekiwali, że wygra. A niby dlaczego? Co to nie ma Lubelszczyzna swoich kandydatów? Centrala potraktowała nas jak prowincję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas nie musi nikt z zewnątrz traktować jako prowincji, my sami stanowimy mentalną prowincję, prowincję do kwadratu, wystarczy spojrzeć na wyniki głosowania. Szanuję wyniki głosowania, ale to najlepszy dowód na w/w tezę. Bimber, swojska kiełbasa, jajka od szwagra, grill w sobotę i wyjazd do Egiptu /ewentualnie/ i "załatwianie" wszystkiego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nawet częśc Pis-iorów głosowało na swojego kolęgę. Takie deklaracje były często słyszane przed wyborami w gronie pis-lamu. Na wynik Kamińskiego w naszym okregu zapracował Jarsław "zbawca" swoją kampanią w której zwalczał prof. Piotrowskiego a promował beznadzieję, ale na szczęście zabiegi Jarosława niedały rezultatu, ludzie nie poparli jarkowego kandydata czyli śliniaka Kam. Bo wszystko co robił mały prezio to była robota dla Kam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej!   :(  będę chyba płakał do usranej śmierci że michałek nie dostaje pensji z parlamentu europejskiego. To naprawdę straszne, wstydźcie się wyborcy! Tak potraktować takiego oddanego tłuścioszka!  Fuj ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać głos na Kamińskiego? Trzeba być idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wejdzie?? I dobrze, niech buja wora~!~~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TAK KLUCZOWE SŁOWA KAMIŃSKIEGO TO "DOPIĄŁEM SWEGO"....MAM JEDNAK NADZIEJĘ,ZE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogóle jak można go było wystawić na listę PO z Lublina??? Od kiedy Kamiński jest z Lubina??? Znalazłbym ze 100 lepszych osób od Kamińskiego z tej partii w naszym regionie. I dobrze mu tak... oby nie wszedł na darmową michę!!!!
ANI Z LUBINA ANI Z LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka..nski do wora  ,a wor o mur!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalnie poszedłem oddać głos na Korwina aby zdrajca Misiu nie został eurobogaczem. Mus go było adpiąć od koryta bo za gruby się już robił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało się, już oficjalnie wiadomo, że Kamiński bez mandatu, podobnie jak Paruch. Spadochroniarzom mówimy stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TAK KLUCZOWE SŁOWA KAMIŃSKIEGO TO "DOPIĄŁEM SWEGO"....MAM JEDNAK NADZIEJĘ,ZE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!
,,,,,,jak mozna bylo glosowac na takiego faceta jak kaminski,,,,,LUDZIE KTORZY TAK GLOSOWALI WSTYDZCIE SIE,,,,SPALCIE SIE ZE WSTYDU,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało się, już oficjalnie wiadomo, że Kamiński bez mandatu, podobnie jak Paruch. Spadochroniarzom mówimy stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty spasiona na państwowym wikcie obleśna mordo.... jak ja się cieszę, ze teraz będziesz szukał pracy w Biedronce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty spasiona na państwowym wikcie obleśna mordo.... jak ja się cieszę, ze teraz będziesz szukał pracy w Biedronce...
  Obawiam się, że nie - nowa partia wynagrodzi trudy kampanii w niezbyt sobie przyjaznym regionie... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza wiadomość z tych wyborów  :) Może w końcu takim skoczkom przestanie się chcieć "zmieniać barwy" przed każdymi wyborami !  A swoją drogą kto na taką k..... głosował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest druga dobra wiadomosć z tych eurowyborów,oczywiście po klęsce palikociarni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bombowo . Jednak nie wszyscy Lubelacy to ciemniaki dali przykład gdzie jest miejsce skoczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mu tak!!! Zdrajcy POwinni wiedzieć gdzie ich miejsce, a oni się bezczelnie do koryta pchają... Wstyd, że coś takiego jest w POlityce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście - jestem szczęśliwy! od niedzieli wieczorem, pozostawalem w przekonaniu ze to sie stalo. ze dostal mandat. nie bylem w stanie zrozumiec dlaczego Lublin pomiomo policzka od centrali PO zaglosowal na tą miernotę. ale jednak nie jest aż tak żle. te 23tys zmarnowanych głosów mnie martwią, ale to juz nie moj problem. zycze PO przegranych wyborów parlamentarnych, w takim stylu w jakim olali lubelszczyzne wciskając tu ta gnidę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...